KONTAKT

DSC07434Sylwester

Absolwent warszawskiej SGGW na kierunku Turystyka i Rekreacja, pracownik biura podróży, a przede wszystkim założyciel “Tu i Ówdzie”.

Prywatnie interesuję się szeroko pojętą turystyką, podróżami, sportem oraz historią. Zawodowo w zasadzie od samego początku związany jestem z branżą turystyczną. Swoje pierwsze kroki w turystyce stawiałem pracując na bazie nurkowej w naszym pięknym kraju, zaś obecnie przesiaduję w biurze podróży i staram się tym samym spełniać marzenia innych o podróżach.

Jeśli chodzi o mnie, jako turystę, to z całą pewnością najbardziej odpowiada mi aktywna forma wypoczynku, nie błogie lenistwo, ale kto wie, może przyjdzie czas i na takie wyjazdy. To co sprawia mi największą przyjemność podczas podróży, to delektowanie się lokalną kuchnią, raczenie się lokalnymi trunkami,  poznawanie ludzi, kultury i historii odwiedzanego przeze mnie miejsca. 

Wszystkich, którzy mają jakiekolwiek pytania, dotyczące odwiedzonych przeze mnie miejsc, czy to odnośnie strony lub w przypadku jakiś propozycji, zapraszam serdecznie do kontaktu ze mną. Żadnego pytania nie pozostawię bez odpowiedzi a odpisać postaram się możliwie najszybciej.

Zapraszam!

@: sylwester.tuiowdzie@gmail.com